Amiclubwear

27 Kasım 2016 Pazar

Cleocin T Solüsyon

İyi Akşamlar
Sizlere vücudumda , yüzümde sivilce ve sivilce tarzı bazı kızarıklıklar oluşması ve bunun sonucunda dr tavsiyesi üzerine kullanmaya başladığım harika bir üründen bahsetmek istiyorum.


Cleocin T solüsyon, sivilce ve akne oluşumunu önleyen ve iyileştiren bir ürün.Kesinlikle cilt bakımı ürünleri arasında olması geriyor.Kullanımı ise oldukça rahat.Solüsyonun küçük süngerli başlığı bulunuyor ve sorunlu bölgeye ise küçük dokunuşlarla uyguluyorsunuz.
Mesela ciltte hafif bir kızarıklık oluşuyor.Direk sivilcenin oluşabileceğini anlıyorum ve uyguladıktan 1-2 gün içinde de etkisini gösteriyor.İyileşiyor.:)Benim cildimde bu ürün gerçekten etkisini gösterdi .Fakat her ürün herkezde aynı etkiyi göstermeye biliyor.Bu yüzden mutlaka bir uzmana danışarak uzman kontrolünde kullanmanızda fayda var.
Cleocin T solüsyon 30 mldir.Fiyatı ise 10Tl bu ürüne eczanelerden reçetesiz temin edebilirsiniz.Daha evvel söylediğim gibi  her cilt tipi ve göstereceği reaksiyon farklı olduğundan bu tarz ürünleri kullanmadan önce kesinlikle bir uzmana danışıp öyle kullanmaya başlamalısınız.
Sevgiler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder