Amiclubwear

15 Aralık 2017 Cuma

Siberian Health Blogger Daveti

Siberian Health Blogger Daveti
Musmutlu hafta sonları herkese...
Uzun bir aradan sonra bloğumu ihmal ettiğimi farkedip sizlere harika bir dönüş yapmak istedim.
Bugün sizlere 09.12.2017 tarihinde  @ilknurundunyasi 'nın daveti ile katıldığım Siberian Health markasının ürünlerinin bulunduğu blogger davetinden bahsedeceğim. Bu güzel etkinliğimiz Acıbadem de bulunan @sihirlispatula adlı çok şirin şahane bir mekanda yapıldı.


@siberianhealthturkey ürünleri ile ilk defa tanıştım.1996 yılında kurulmuş Siberian Health markası  Rus bilimsel gelişmeleri tüketim pazarına sunmak amacıyla kurulmuş.
Ürünlerin çoğu Rus pazarında yer alıyor üstelikte Batı Avrupa da çok talep gören bir markadır.
Türkiyede ise son beş yıldır aktif olarak ürünleri bulunuyor.Cilt bakım ürünlerinin 2 günde etkisi gözle gözükecek kadar etkili olduğu vaadediliyor.Siberian Health Blogger Daveti'nde marka ülke Direktörü Saadi Azizov Bey ve marka yetkilisi Canan Hanım bizlere ürünleri hakkında bilgilendirip, sorularımızı yanıtladılar.Sac bakımı , cilt bakımı ürünleri ise takviye  edici gıdalar ile  üretiliyor.Spa ürünleri ise bir çok güzellik merkezlerinde yer alıyor.


Bu güzel davette masamızın sunumu ise şahaneydi.Hepsi birbirinden lezziz  tadlardı.Resmen tadlarına bayıldım.Bu güzel etkinlik için @siberianhealthturkiye , @sihirlispatula ve bu güzel davette yer almamı sağlayan @ilknurundunyasi ‘na canim arkadasima ise çok teşekkür ederim.İyi akşamlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder