Amiclubwear

31 Ekim 2016 Pazartesi

SonbaharGuzellikBulusmasi

Merhaba, İyi akşamlar herkese

15 Ekim Cumartesi günü #SonbaharGuzellikBulusmasi etkinliği duzenledim.Maltepe Palace Cafede gerçekleşen bu etkinliğimize birbirinden değerli sponsorlarımız ve gene birbirinden değerli blogger arkadaşlarımızla bir arada bulunduk.Bizi hem ağırlayıp hem de bizlere çok güzel bir pasta hazırlamışlayan Maltepe Palace Cafe tekrardan teşekkür ederiz.Bizlerle çok özel çok güzel şekilde ilgilendiler.


Birbirinden değerli sponsorlarımız #Sonbaharguzellikbulusmasi etkinliğimizde bizlerle beraberdi ve çok güzel hediyeleriyle ve çok güzel yeni çıkan ve bizlerinde bilmediği ürünler hakkında bilgi sahibi olarak evlerimize döndük.15 Ekim günü yanımızda olan değerli Gamze Hanım Revox Şampuan ve saç kremlerinden hediye ederek bizleri yalnız bırakmadı. :)Çok hoş çok güzel birde hediye bana özel getirdikleri içinde Gamze Hanım'a tekrardan çok teşekkür ederim.
Bir diğer sponsorlarımızdan Lotis Pharma ekibinden Bahar Hanım bizlere güzel bir paket hazırlamışlardı.Paketimiz çok güzel çok şekerdi.Marka ve ürünleri hakkında bizlere bilgiler verdiler.
Hepimizin görünce çok  mutlu olduğu yüzümüzü güldüren hediyelerden biri de Sarı Tezgah'ın bizlere hazırladığı şahane teraryumlar :)
Özenle hazırlanan teraryumları herkez çok beğendi.Bu muhteşem teraryum odamın en güzel köşesinde yerini aldı bile.Görür  görmez resmen yüzümde gülücükler acti. Tekrardan teşekkür ederim.Son olarak günümüzü tatlandıran minnoş kurabiyelerimizden bahsetmek istiyorum. Evet itiraf ediyorum henüz yemedim yemeye kıyamadım :)

İsimlerimize özel hazırlanan ve kalpli  içinde rengarenk bonibonlar olan kurabiyeye bayıldım! Bu güzellikler @cancanlarkurabiye nin elinden :)

Güzel, bol kahkahalı gecen bir etkinlikti.Yeni arkadaşlar edindim.Çok güzel sohbetler ettik.Etkinliğime katılan birbirinden değerli @lrturkiye @revoxsampuan @vissmaturkiye @utusuzutu @farmasiturkiye @cancanlarkurabiye @mikrofiber_temizlik_aski @kudraskinfoods @lorispharma @sarıtezgah @aspiredrinkturkiye @biota59elements @natracareturye  @revigen @acnecinamide @ekokozmatik @mediwell @essenceturkiye @hccare @otaci @selinkolonya @bebakacibadem @sleepyonline ve etkinliğimizde mekan ve pastamızada sponsor olan @palacecafe 'ye tekrar tekrar teşekkür ederim.

Bir sonraki yazımda sponsorlarımızdan gelen hediyeleri paylaşacağım.Sevgiler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder