Amiclubwear

5 Nisan 2017 Çarşamba

2017Bloggerbulusmasi


Merhaba, Mutlu Günler
17 Ocak Salı günü kuzenim Tuğçe ile (@Tugceninkalemindenblog) #2017BloggerBulusmasi etkinliğindeydim. Etkinlik Bostancı Cordon Cafede gerçekleşti. Bizi çok güzel şekilde  ağırladılar. Çok güzel bir pastamız vardı.Pastamız ise @Kugupastaneleri 'den temin edildi.
Gelen bütün herkes pastayı çok beğendi.Gerçekten çok lezzetliydi :) 

Birbirinden değerli sponsorlarımızın hediyeleri ile musmutlu şekilde evlerimize 
 geri döndük.
17 Ocak günü yanımızda olan @acnecinamide @revigen ekibinden Büşra Hanım bizlere çok güzel hediyeler getirip bizlere ürünleri hakkında bilgiler verildi.


Bir diğer sponsorumuz ise @lrturkiye 'den iş ortağı @havva_bulut_istanbul bizimle beraberdi.Bizlere çok güzel ürünlerden hediyeler etmesi yanı sıra Lr Zeitgart Yüz Temizleme cihazı kullanımı, etkileri ve kullanım alanlarından bizlere bahsetti.


Bunun yanında @lrturkiye oje çıkarıcı kutu ile bizlere uygulamalı olarak gösterip , ürün hakkında bilgi verildi.


Son olarakta Lr 'dan Aloe Vera Bady Balm kullanım şekli ve faydaları hakkında bilgi verildi.Bir diğer sponsorumuz ise @krispykremeturkiye   @şeker.lokum   @butikkurabiye_ 
bizimle  beraber olup etkinliğimizi çok güzel tatlandırdılar.@designedygogo ise çok güzel tam etkinliğimize yakışır şekilde amerikan servisi bizlere hazırlamışlardı.Süpriz olarakta çok güzel bir tablo bulunuyordu.

Bir sponsorumuz ise kızların vazgeçilmezi selfie çubukları:) @bysaevents bizlere çok güzel hediyeler göndermişler.Bize süpriz yapıp gelen diğer sponsorumuz
 ise @Thalianatural kozmetikten Funda Hanım bizlere çok güzel birer paket hazırlamıştı.@Thalianatural ürünü ile ilk defa tanıştım.Ürünleri kullanmak için çok sabırsızlanıyorum.Tekrardan teşekkür ederim.
Herkesin görüp çok mutlu olduğu bir anda adeta gözlerimizin içini güldüren bir diğer süpriz ise @greenmalltr 'dan bizlere gelen minnoş terraimlar :)Bunun yanı sıra @bucluct 'dan Burcu Hanım bizimle beraber olup
bizlere rengarenk  çok güzel keçe makyaj çantaları ile yüzümüzde gülücükler açtırdı.


Bir diğer  sponsorumuz ise etkinliğimize süpriz yapıp gelen @Belitakozmetik di.Ürünleri hakkında bilgi verip, 
herkesin saç tipine uygun çok güzel paketler hazırlamışlardı.Bunun yanı sıra bir çok firma etkinliğimize ürünleri ile sponsor oldu.
Güzel geçen, keyif aldığım bir etkinlikti.Yeni blogger arkadaşlarla tanışıp yeni fikirler bilgiler edindim.Gerçekten çok keyif aldım.
Bir başka etkinlikte umarım tekrar birlikte oluruz.

Etkinlikte emeği geçen herkese ve tüm blogger arkadaslarıma ve sponsorlarımıza çok  teşekkür ederim. Bir sonraki yazımda sponsorlarımızdan gelen hediyeleri paylaşacağım.

Sevgiler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder