Amiclubwear

7 Haziran 2017 Çarşamba

Esteworld Ailesi

Merhabalar 

Bugün sizelere @esteworld ailesinden bahsetmek istiyorum.Öncelikle söylemeliyim ki bu ailenin her bir üyesi birbirinden değerli cana yakın mükemmel insanlar.


Bizleri Etiler şubesinde ağırladılar.Bizler için çok güzel masalar hazırlanmıştı.Çok güzel ikramlarda bulundular.


Bol kahkahalı, bol sohbetli bir gün geçirdim kısacası.Bu güzel günün yanında bize @esteword 'de yapılan çalışmalardan bahsedip çok güzel ürünlerden hediye ettiler.Hadi şimdi birazda bundardan bahsedeyim sizlere...


Birbirinden değerli yönetim kurulu başkanı @drterziler Türkiye 'dr sadece @esteworld 'de bulunan saç ekim cihazından bahsetti.
Gerçekten biraz araştırdım söylemeliyim ki herkes çok memnun kalmış sonuclar şahane..
Saç ekiminden sonra kullanılması gereken ürünlerden bahsedildi.


Bir diğer uzmanımız ise @drtubaiseri 'de yaza girerken cildimizi koruma yollarını, leke tedavilerini , prp ve botox hakkında bizleri bilgilendirip , bizlere cilt bakımı hediye edildi.Sizlere şunu sölemeliyim ki @drtubaiseri çok tatlı, şeker, bakımlı o güzel yüzü hep gülüyordu.Etrafa mutluluk saçıyordu.Kendisine , bilgisine, yaptığı işlerin sonucuna bayıldım.Son olarakta beni kendisine hayran bırakan  @aylin_yarar  'dan bahsetmek istiyorum.Saç dökülmesi , saç dökülmesini önleme yöntemlerini , @curegencomtr ile bizleri bilgilendirip , bizlere @curegencomtr ürünlerinden hediye edildi.
Yani @curegencomtr ürünlerinden.
Kısaca bahsetmek gerekirse ben daha evvel kullanmıstım.Saçlarımda dökülmeler fazlasıyla azaldı.
Ayrıntılı olarakta ilerleyen günlerde ürünlerden ayrıntılı bahsedeceğim.

@esteworld ailesinde bulunan birbirinden değerli @drterziler , @aylin_yarar , @drtubaiseri 'ya samimiyetleri,  sıcak ortamları , güleryüzlülüğü için sonsuz teşekkürler.
@esteworld benim yüzümü güldürdü.Sizde yüzünüz gülsün istiyorsanız tamda sloganındaki gibi @esteworld mutlaka koşuuunnn


Sevgiler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder